Odrobina złota

Posted By: Ola Litwin In: Sesje ślubne On: Comment: 0 Hit: 26

Delikatna papeteria z serii GOLDEN SAND.

Miejsce wesela bardzo często narzuca klimat ślubu. Pary czasami szukają idealnego miejsca, a później dopasowują do niego aranżacje weselne. Innym razem w ich głowach  (częściej w głowach Panien Młodych :D) jest dokładny obraz tego jak ślub ma wyglądać i szukają odpowiednich miejsc i dodatków.

Pałacyki i dworki niezmiennie cieszą się dużą popularnością. My uwielbiamy te z historią, z duszą.

Takim miejscem jest Pałac Zdunowo, gdzie odbyła się nasza kolejna sesja.

Kolekcja golden sand idealnie wpasowuje się w eleganckie wnętrza w starym stylu. Ręczne złocenia są niebanalne, przyciągają wzrok, nadają charakteru.

Winietki, menu, księga gości, plan stołów korespondujące z zaproszeniami. To małe dodatki, które oprócz pełnienia określonych funkcji, stanowią dodatkowo ozdobę weselnego stołu.


Dodatki w postaci pięknych podtalerzy, złotych sztućców i świeczników doskonale uzupełniają wystrój. Dopełnieniem zaś są piękne, tradycyjne aranżacje kwiatowe.

A na „deser” słodki stół – warto dobrze przemyśleć tę kwestię. Słodkości mogą oszałamiać nie tylko smakiem, ale i wyglądem. A co byście powiedzieli, gdyby dodatkowo słodkości były zdrowe, wykonane na bazie orzechów, miodu, daktyli… My bylibyśmy zachwyceni mogąc podjadać z czystym sumieniem :D

 

Comments

Leave your comment