Zaproszenia ślubne różowe
  • Zaproszenia ślubne różowe

Zaproszenia Ślubne BLUSH PINK

5,90 zł
Brutto Dostawa: 1-15 dni roboczych

Elegancka  koronka ze złotym akcentem i perełką.

Rodzaj zamówienia
Ilość
W magazynie

Zaproszenia ślubne laserowo wycinane we wzór ażurowej koronki to propozycja klasyczna, elegancka, bardzo delikatna. Zaproszenia wykonane są na pięknym, perłowym papierze mieniącym się złotem, wykończona kolorem brzoskwiniowym z dodatkiem złota.

Do zaproszeń można dołączyć dodatkową wkładkę z wierszykiem o kwiatach, o prezentach czy potwierdzeniem przybycia lub informacją o poprawinach. Przy większej ilości dodatkowych informacji istnieje możliwość zrobienia dodatkowych wkładek za dopłatą.

Cena obejmuje:

  • zaproszenie wraz z nadrukiem (tekst zaproszenia i wkładka z dodatkowymi informacjami)
  • złota opaska z perełką
  • koperta
  • projekt (1 wersja) od ilości 20 szt.

Personalizacja:

Nadruk wykonywany jest zgodnie z zaakceptowanym projektem, który wykonujemy na podstawie przesłanych danych wpisanych w okienku "personalizacja" lub wysłanych mailem na zamowienia@karteria.pl. Czcionki i tekst jest taki jak na zdjęciu.

Można też pobrać załączniki i uzupełnić formularz, gdzie jest więcej czcionek, tekstów i wierszy do wyboru. W tym wypadku projekt przygotowujemy na podstawie przesłanego formularza.

Treść zaproszeń zależy wyłącznie od Państwa. Mogą Państwo skorzystać z naszych propozycji lub podać własny tekst.

Dla zaproszeń kupowanych w ilości poniżej 20 szt. wysyłamy zaproszenia do ręcznego wpisania wszystkich danych. W tym wypadku nie robimy projektu indywidualnego.

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA.

Do zaproszeń wykonujemy również akcesoria z tym samym zdobieniem - winietki, zawieszki, menu, numerki, plany stołów - zainteresowanych prosimy o mail (zamowienia@karteria.pl)

LZ001

Opis

wielkość
11,5 x 16,5 cm
papier zaproszenia
perłowy biały i różowy

Zobacz także