Kwiatowe zaproszenia ślubne piwonie
  • Kwiatowe zaproszenia ślubne piwonie

Zaproszenia Ślubne PEONY

7,20 zł
Brutto Dostawa: 1-15 dni roboczych

Zaproszenia Ślubne PEONY - romantyzm z dodatkiem pudrowego różu i fioletu

Personalizacja

Podaj:
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj zamówienia
Personalizacja kopert + 1zł
Ilość
W magazynie

Zaproszenia ślubne PEONY to niezwykle romantyczna propozycja kwiatowa. Zaproszenia wykonane na pięknym fakturowanym papierze połączonym z perłowymi dodatkami w kolorze pudrowego różu.

Do zaproszeń dołączona jest wkładka z wierszykiem o kwiatach, o prezentach czy potwierdzeniem przybycia lub informacją o poprawinach.

Cena obejmuje:

  • zaproszenie wraz z nadrukiem (tekst zaproszenia i wkładka z dodatkowymi informacjami)
  • wstążka
  • koperta z kwiatowym zdobieniem
  • projekt (1 wersja) od ilości 20 szt.

Personalizacja:

Nadruk wykonywany jest zgodnie z zaakceptowanym projektem, który wykonujemy na podstawie przesłanych danych wpisanych w okienku "personalizacja" lub wysłanych mailem na zamowienia@karteria.pl. Czcionki i tekst jest taki jak na zdjęciu.

Można też pobrać załączniki i uzupełnić formularz, gdzie jest więcej czcionek, tekstów i wierszy do wyboru. W tym wypadku projekt przygotowujemy na podstawie przesłanego formularza.

Treść zaproszeń zależy wyłącznie od Państwa. Mogą Państwo skorzystać z naszych propozycji lub podać własny tekst.

Dla zaproszeń kupowanych w ilości poniżej 20 szt. wysyłamy zaproszenia do ręcznego wpisania wszystkich danych. W tym wypadku nie robimy projektu indywidualnego.

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA.

Do zaproszeń wykonujemy również akcesoria z tym samym zdobieniem - winietki, zawieszki, menu, numerki, plany stołów - zainteresowanych prosimy o mail (zamowienia@karteria.pl)

KS007