Zaproszenia Ślubne Vintage COFFEE

5,90 zł
Brutto Dostawa: 1-15 dni roboczych

Zaroszenia Ślubne w stylu vintage COFFEE to propozycja w odcieniach kawy. Szarpane brzegi, przewiązanie wstążką vintage i piękne papiery sprawiają, że całość jest delikatna, romantyczna i niebanalna.

Personalizacja

Podaj:
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj zamówienia
Pieczęć lakowa
Personalizacja kopert + 1zł
Ilość
W magazynie

Zaproszenia Ślubne Vintage COFFEE składają się z dwóch kart (kombinacja odcieni złamanej bieli i karmelu bądź wskazany przez klienta jeden kolor). Karty posiadają dwustronny nadruk z pięknym monogramem. Całości dopełnia koperta w ciepłym szarym odcieniu ze zdobieniem po wewnętrznej stronie oraz wstążka vintage.

Cena obejmuje:

  • zaproszenie wraz z nadrukiem (dwie karty)
  • wstążka vintage
  • koperta z monogramem
  • projekt (1 wersja) od ilości 20 szt.

Personalizacja:

Nadruk wykonywany jest zgodnie z zaakceptowanym projektem, który wykonujemy na podstawie przesłanych danych wpisanych w okienku "personalizacja" lub wysłanych mailem na zamowienia@karteria.pl. Czcionki i tekst jest taki jak na zdjęciu jeśli nie zostanie wskazane inaczej.

Dla chętnych - można pobrać załączniki i uzupełnić formularz, gdzie jest więcej czcionek, tekstów i wierszy do wyboru. W tym wypadku projekt przygotowujemy na podstawie przesłanego formularza.

Treść zaproszeń zależy wyłącznie od Państwa. Mogą Państwo skorzystać z naszych propozycji lub podać własny tekst.

Dla zaproszeń kupowanych w ilości poniżej 20 szt. wysyłamy zaproszenia do ręcznego wpisania wszystkich danych. W tym wypadku nie robimy projektu indywidualnego.

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA.

Do zaproszeń wykonujemy również akcesoria z tym samym zdobieniem - winietki, zawieszki, menu, numerki, plany stołów - zainteresowanych prosimy o e-mail (zamowienia@karteria.pl)

KS010

Zobacz także